• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 440
   کد: 35800
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۲/۱۱/۱۹
   به مناسبت ایام ا... دهه فجر:

   اولین آیین« شهر امن- تاکسیران امین» برگزار شد

   امانتداری یکی از صفات بارز رفتاری ائمه ما می باشد که باید به عنوان الگویی در زندگی خود قرار دهیم.
   به مناسبت ایام ا... دهه فجر: اولین آیین« شهر امن- تاکسیران امین» برگزار شد

    همزمان با ایام ا... دهه فجر اولین آیین «شهر امن - تاکسیرانان امین» با حضور مسئولان شهر مشهد برگزار و از تاکسیرانان امانتدار تجلیل شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در مراسم شهر امن- تاکسیرانان امین که پنجشنبه شب گذشته در بوستان زیارت برگزار شد، گفت: امانتداری یکی از صفات بارز رفتاری ائمه ما می باشد که باید به عنوان الگویی در زندگی خود قرار دهیم.

   عطارزاده طوسی با اشاره به اینکه شهروندان تاکسیرانان را افرادی مورد اعتماد می دانند، بیان کرد: وقتی شهروندی با اطمینان کامل از مال، جان و ناموس خود از تاکسی استفاده می کند، تاکسیران نیز امانت داری از این اعتماد را وظیفه خود می داند.

   وی با اشاره به انقلاب اسلامی ایران خاطر نشان کرد: امروز که که ما وارثان یک امانت بزرگ مثل انقلاب بزرگ کشورمان هستیم باید تلاش کنیم تا امانتداری را سرلوحه خود قرار دهیم و از خون شهدا خود پاسداری کنیم.

   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: قشر تاکسیران به عنوان گروهی که بیش ترین ارتباطات را با شهروندان دارد مانند ویترینی است که همه با توجه به آن از فرهنگ و دین و عملکرد شهر الگو برداری می کنند؛ لذا باید ناوگان تاکسیرانی نسبت به دیگر اقشار جامعه عملکرد مناسبتری در این حوزه ها داشته باشد.

    در ادامه مراسم معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد تاکسیرانان را از خدوم ترین اقشار جامعه برشمرد و افزود: اولین برخورد مهمانان و زائران شهر مشهد با تاکسیرانان است و این موضوع به این معنی است که هر راننده می تواند یک الگو کامل برای قضاوت باشد.

   شادکام تاکید کرد: شهروندان و زائران به امانتداری تاکسیرانان اعتماد دارند و این موضوع باعث می شود انتظارها از آنان نیز افزایش یابد.

   وی ادامه داد: همین امر موجب می شود که به محض انجام کار درست و یا اشتباه از سمت تاکسیرانان، نگاه ها به سمت آن ها باشد و این موضوع توقعات را افزایش می دهد که خوشبختانه ما در حال حاضر شاهد هستیم که قشر تاکسیران به خوبی توانسته پاسخ این اعتماد را بدهد.

   معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد در پایان خاطر نشان کرد: اگر تاکسیران در امانتداری شاخص باشد مردم احساس آرامش  و امنیت می کنند و در این صورت امنیت و رفاه کل جامعه افزایش می یابد.

   شایان ذکر است در پایان مراسم ار تاکسیرانان امانتداری که در طول سال از طرف شهروندان و زائران معرفی شده بودند، تقدیر و تشکر شد.           

    

   تعداد بازدید: 440
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های مفید
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 3,107,086
  تعداد بازدید امروز : 1,036
  تعداد بازدید دیروز : 3,593
  آخرین به روزرسانی : 07:33  1400/09/03
 • تماس با ما
  تلفن :33134
  فاکس :05131291253
  آدرس :مشهد-انتهای خیابان فدائیان اسلام(نخریسی)-ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک-طبقه اول
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد