• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 180
   کد: 154454
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
   هزار تاکسیران مشهدی فقط تا پایان روز شنبه مورخ 96/04/16 فرصت دارند؛

   ارائه مهلت 48 ساعته به تاکسیرانان برای ثبت‌نام بیمه تامین اجتماعی

   سید مهدی علوی مقدم با بیان این مطلب، گفت: با توجه به اجرای طرح پایش و بازخوانی اطلاعات در تهران، ضرورت دارد تمامی تاکسیرانان مشهدی اطلاعات بیمه‌ای خود را از طریق یکی از 3 شرکت حمل و نقلی مجوز دار در مشهد در سامانه جامع تاکسیرانان تا روز شنبه شانزدهم تیرماه امسال ثبت کرده و یا نسبت به تکمیل پرونده بیمه خود اقدام نمایند..
   هزار تاکسیران مشهدی فقط تا پایان روز شنبه مورخ 96/04/16 فرصت دارند؛

   هزار تاکسیران مشهدی فقط تا پایان روز شنبه مورخ 96/04/16؛
   ارائه مهلت 48 ساعته به تاکسیرانان برای ثبت‌نام بیمه تامین اجتماعی

   سید مهدی علوی مقدم با بیان این مطلب، گفت: با توجه به اجرای طرح پایش و بازخوانی اطلاعات در تهران، ضرورت دارد تمامی تاکسیرانان مشهدی اطلاعات بیمه‌ای خود را از طریق یکی از 3 شرکت حمل و نقلی مجوز دار در مشهد در سامانه جامع تاکسیرانان تا روز پنجشنبه چهاردهم تیرماه امسال ثبت کرده و یا نسبت به تکمیل پرونده بیمه خود اقدام نمایند..
   وی خاطرنشان کرد: سامانه یاد شده تنها تا 48 ساعت آینده فعال است و پس از مهلت مقرر تبعات ناشی از عدم ثبت نام و قطع بیمه تامین اجتماعی بر عهده شرکت و راننده بوده و این سازمان هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
   وی با اشاره به اینکه براساس قانون، تاکسیرانان می‌توانند از بیمه خویش فرما استفاده کنند، اظهار کرد: از مزیت این بیمه، اعطای 50 درصد حق بیمه از سوی دولت است. اما از سال 92 با توجه به محدودیت منابع مالی، اعطای حق السهمه دولتی بیمه تاکسیرانان قطع شد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با اشاره به برقراری مجدد این بیمه، توضیح داد: با پیگیری‌ها و مکاتبات صورت گرفته با وزارت کشور، سازمان تامین اجتماعی، مجلس شورای اسلامی و غیره مقرر شد مجددا بیمه تاکسیرانان جدید برقرار شود و بیمه تاکسیرانان قدیمی نیز استمرار یابد.
   علوی‌مقدم خاطرنشان کرد: از این رو ضرورت دارد با توجه به محدودیت زمانی، تمامی تاکسیرانان مشهدی اعم از کسانی که پیش از این تحت پوشش بیمه بوده یا نبودند، برای تکمیل پرونده به یکی از 3 شرکت‌ حمل و نقل مجوزدار مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام یا تکمیل پرونده خود اقدام کنند.
   وی با بیان اینکه اطلاعات در تهران بازخوانی و قابل برداشت می‌شود، گفت: اگر تاکسیرانان نسبت به این موضوع اقدام نکنند، نام آن‌ها از لیست بیمه خارج شده و بیمه تامین اجتماعی آنان لغو می‌شود و عواقب آن متوجه شخص تاکسیران است.

   تعداد بازدید: 180
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های مفید
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,381,374
  تعداد بازدید امروز : 652
  تعداد بازدید دیروز : 702
  آخرین به روزرسانی : 08:57  1397/09/27
 • تماس با ما
  تلفن :33134
  فاکس :05133448136
  آدرس :مشهد-انتهای خیابان فدائیان اسلام(نخریسی)-ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک-طبقه اول
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد